Paula’s Choice Shine Stopper – izdelek za zmanjšanje sijaja 30 ml

Shine Stopper je matirni gel primer, zasnovan za takojšnjo absorpcijo odvečne maščobe, nadzor sijaja do 6 ur in vidno zmanjšanje por.

35,00 

Ni na zalogi

VEČ O IZDELKU

Paula’s Choice Shine Stopper gel za zmanjšanje sijaja odpravlja sijaj pri izvoru z napredno Microsponge® tehnologijo. Izredno majhne "vpojne gobice" vpijajo sebum in ohranjajo mat videz brez zasušenosti. Kremno-gelna tekstura se zlahka razmaže, zabriše nepravilnosti in podaljša obstojnost ličil.Ne vsebuje dišav ali barvil. Primeren tudi za občutljivo, mastno ali k nepravilnostim nagnjeno kožo. Po potrebi ga čez dan ponovno nanesite za takojšen nadzor sijaja.
Nanesite količino v velikosti graha na čiste prste (ali gobico). Nežno vtapkajte na mastna področja kot zadnji korak nege ali po nanosu pudra. Počakajte, da se posuši, preden nanesete puder ali rdečilo. Po potrebi ponovno nanesite čez dan za dolgotrajen mat učinek. Primeren za vsakodnevno uporabo.
Aqua (base) • Methyl methacrylate/glycol dimethacrylate crosspolymer (texture-enhancing/absorbent) • Caprylic/capric triglyceride (emollient/texture-enhancing) • Dimethicone (hydration) • Cetearyl alcohol (emollient/texture-enhancing) • Glycerin (hydration/skin replenishing) • PEG-100 stearate (emollient/texture-enhancing) • Magnesium aluminum silicate (absorbent) • Glyceryl stearate (texture-enhancing) • Myristyl myristate (texture-enhancing) • Ceteareth-20 (texture-enhancing) • Xanthan gum (texture-enhancing) • Disodium EDTA (stabilizer) • Benzyl alcohol (preservative) • Phenoxyethanol (preservative)**Seznam sestavin se lahko posodablja. Vedno preverite sestavine na embalaži izdelka.
Samo za zunanjo uporabo. Izogibajte se stiku z očmi; v primeru stika temeljito izperite z vodo. Primerno za vse tipe kože, vendar ob pojavu izpuščaja ali draženja prenehajte z uporabo.SESTAVINE IN ROK UPORABE so navedene na embalaži. PROIZVAJALEC: Paula’s Choice, Inc. DOBAVITELJ: Pharmagea d.o.o., Litostrojska cesta 40, 1000 Ljubljana, Slovenija

Glavne aktivne sestavine

Polymethyl Methacrylate

Učinkovit vpija odvečno maščobo in matira kožo, s čimer zagotavlja takojšen “shine-free” videz.

Dimethicone

Lahka silikonska sestavina, ki zgladi površino kože, zabriše neenakomerno teksturo in ustvari zračno zaščitno plast.

Glicerin

Močan vlažilec, ki kožo navlaži, a ne povzroča mastnega videza, zato je koža mehka in uravnotežena.

Kako uporabljati?

1. KORAK

ČIŠČENJE

Jutranjo in večerno nego kože vedno začnite z nežnim čiščenjem.Če uporabljate ličila, vsakodnevno zaščito pred soncem ali imate kožo, nagnjeno k mašenju por, priporočamo dvofazno čiščenje – najprej z oljnim čistilcem, nato z gelom ali mlekom na vodni osnovi.

2. KORAK

TONIK

Nanesite vlažilni tonik, da pripravite kožo in izboljšate vpijanje aktivnih sestavin.

3. KORAK

SERUM

Nanesite izbrani serum, ki ciljno odgovarja na potrebe vaše kože ter ji zagotavlja dodatno nego in podporo.

4. KORAK

SHINE STOPPER

Nanesite tanek sloj Paula’s Choice Shine Stopper gela za zmanjšanje sijaja na predel obraza, kjer želite nadzorovati sijaj, da kožo matirate in ohranite svež, gladek videz skozi dan.

Iščete popolne izdelke za nego in kozmetiko pa niste prepričani kaj je primerno za vas? Naša strokovna svetovalka Anja je tu, da vam pomaga! Kontaktirajte jo za osebni nasvet in skupaj boste izbrali najboljše izdelke za vašo kožo in potrebe.

Pokličite nas na +386 40 206 009 PIŠITE NAM NA SVETOVANJE@PHARMAGEA.COM
Nega obraza Paula's Choice banner

PAULA'S CHOICE

Inovativna in premišljena kozmetika – samo izbrane sestavine, za katere so raziskave dokazale koristnost za kožo

Odkrijte Paula’s Choice
Oddajte vaše mnenje
Paula’s Choice Shine Stopper – izdelek za zmanjšanje sijaja 30 ml Paula’s Choice Shine Stopper – izdelek za zmanjšanje sijaja 30 ml
Ocena*
0/5
* Potrebna je ocena
Vaše mnenje
* Pregled je potreben
Ime
* Zahtevano je ime
Dodajanje fotografij ali videoposnetkov v vaše mnenje
* Potrdite, da niste robot
0,0
Na podlagi 0 mnenj
5 zvezdic
0%
4 zvezdice
0%
3 zvezdice
0%
2 zvezdici
0%
1 zvezdica
0%
0 od 0 ocen

Žal ni mnenj, ki bi ustrezali vašim trenutnim izbiram

Pridruži se čakalni listi Obvestili vas bomo, ko bo izdelek na zalogi. Prosimo, pustite svoj e-poštni naslov spodaj.
Paula’s Choice Shine Stopper – izdelek za zmanjšanje sijaja 30 ml
Paula’s Choice Shine Stopper – izdelek za zmanjšanje sijaja 30 ml

Ni na zalogi

Ta stran uporablja piškotke, da lahko ponudbi boljšo uporabniško izkušnjo. Z brskanjem po strani, se strinjate z njihovo uporabo.