Beter Coffee O’Clock rokavica za piling in masažo telesa iz sisala in lanu

Rokavica iz sisala in lanu je popoln naravni pripomoček za tuširanje ali kopel, ki s trojno močjo pilinga, masaže in naravne nege poskrbi za gladko, čisto in prekrvavljeno kožo.

5,72 

Na zalogi

VEČ O IZDELKU

Beter Coffee O'Clock rokavica za piling in masažo je ročno izdelana iz 100 % naravnih vlaken sisala in lanu, ki že stoletja veljajo za klasične materiale v osebni negi. Namenjena je učinkovitemu odstranjevanju odmrlih kožnih celic ter hkratnemu spodbujanju prekrvavitve, kar kožo osveži, zgladi in pripravi na boljše vpijanje negovalnih izdelkov.

Rokavica ima eksfoliacijsko moč stopnje 3 (od 1 do 4), kar pomeni intenzivnejši piling – a še vedno primeren za redno uporabo, zlasti na telesu. Lahko jo uporabljate samostojno ali z dodanim milom ali gelom za prhanje.

Sisal in lan sta rastlinski vlakni, ki izvirata iz obnovljivih virov in za proizvodnjo zahtevata manj energije. Rokavica je tako ne le učinkovita, ampak tudi trajnostna izbira za tvojo nego.

Koristi redne eksfoliacije

  • Odstranjuje odmrle kožne celice in čisti pore
  • Spodbuja krvni obtok in prispeva k boljši toniranosti kože
  • Omogoča boljšo absorpcijo negovalnih izdelkov

Rokavico pred uporabo navlaži z vodo in jo dobro ožemi. Z nežnimi krožnimi gibi masiraj telo, zlasti suhe ali grobe predele. Po uporabi temeljito speri z vodo in dobro ožemi. Obesi, da se do naslednje uporabe posuši na zraku.

Lahko se uporablja samostojno ali z gelom za tuširanje.

Ni primerna za občutljivo kožo obraza.

Da bo rokavica ohranila svojo učinkovitost in trajnost, jo po vsaki uporabi temeljito sperite z mlačno vodo in dobro ožemite. Pustite jo, da se naravno posuši na zraku – priporočljivo je, da jo obesi na suho in zračno mesto.

Rokavice ne perite v pralnem stroju, ne uporabljajte belil, sušilnega stroja ali likalnika.

Ob redni negi bo ohranila svojo naravno strukturo in funkcionalnost še dolgo časa.

PROIZVAJALEC: INDUSTRIAS BETER S.A. C/ Aribau 200, 7°, 08036 Barcelona, Španija.
DOBAVITELJ: Pharmagea d.o.o., Litostrojska cesta 40, 1000 Ljubljana, SI.

BETER

Pripomočki za nego las, telesa in obraza

beter linija
Pridruži se čakalni listi Obvestili vas bomo, ko bo izdelek na zalogi. Prosimo, pustite svoj e-poštni naslov spodaj.
Beter Coffee O'Clock rokavica za piling in masažo telesa iz sisala in lanu
Beter Coffee O’Clock rokavica za piling in masažo telesa iz sisala in lanu

Na zalogi

Ta stran uporablja piškotke, da lahko ponudbi boljšo uporabniško izkušnjo. Z brskanjem po strani, se strinjate z njihovo uporabo.